olPESt

Přátelé, i letos spolu s "mými dívčinami" Katkou a Zuzkou pořádáme skromný benefiční hudební festival olPESt na podporu dvou místních "zvířecích" neziskových organizací: Droždínských Jezevčíků v nouzi a pateřínské Záchytné stanice pro poskytnutí první pomoci volně žijícím živočichům.

Jeho 2. ročník se tentokráte uskuteční ve vyhlášeném olomouckém hudebním klubu Bounty Rock Cafe, a to v sobotu 28. října 2023.


Tak jako loni budou součástí akce čtyři kapely z Olomouce a blízkého okolí - Všude jinde vyprodáno (folk-rockové seskupení mladých hudebníků), TAK CO? (vynikající místní pop-rockeři), Minami (mladí talentovaní muzikanti z Prostějova), ? (poslední vystupující je v řešení)

Vstupné: Loni dobrovolné, nyní pevné, které se bude vybírat u vchodu do klubu. Výtěžek ze vstupného bude samo zaslán oběma organizacím.


Nadace Via nám navíc založila sbírku, v rámci níž můžete tuto akci finančně podpořit. Sama zmíněná nadace ke každé vybrané koruně přidá další, a to až do výše 20000! (Vybere-li se tedy díky vám zmíněná částka, nadace přidá dalších 20000 "ze svého".) Moc děkujeme všem, kteří přispějí!

Odkaz na sbírku

Potěší nás také jakákoliv nabídka sponzorství (občerstvení pro vystupující, drobák pro zvukaře, ...) či pomoci (výroba hezké věci do benefičního stánku, propagace akce atd.). Práce totiž bude více než dosti a každá pomocná ruka (a hlava plná nápadů) nám tak přijde vhod; ať se díky tomu naplní podstata sloganu nad packou v logu festu. 


O všech novinkách vás budeme průběžně informovat na ofišl stránce OlPESt. Přidejte se, ať nic nepropásnete. A nebojte se příspěvek plus odkaz na událost sdílet, ať je v říjnu v Bounty natřískáno a vybere se pro zvířátka co nejvíc prašulí. :-) DĚKUJEME!!!

Jaroslav Irovský - kontakt@jaroslav-irovsky.cz, 733505029 a Kateřina Šuterová - katka.suterova@gmail.com, 728530161