olPESt

Přátelé, i letos spolu s "mými dívčinami" Katkou a Zuzkou pořádáme skromný benefiční hudební festival olPESt na podporu dvou neziskových organizací: Bílovských Jezevčíků v nouzi a pateřínské Záchytné stanice pro poskytnutí první pomoci volně žijícím živočichům.

Letošní 2. ročník proběhne v sobotu 28. října od 17 h., a to ve vyhlášeném olomouckém hudebním klubu Bounty Rock Cafe.

Tak jako loni budou součástí akce čtyři kapely z Olomouce a blízkého okolí. Program zahájí The Latecomers (rockeři z Valašska/Hané), dále místní pop-rockeři TAK CO?, následovat budou mladí talentovaní kluci z Minami, předskokani Chinaski na nedávném olomouckém koncertu, a vše zakončí legendární litovelská rocková kapela Krápník.

Vstupné: 280 Kč

Nadace Via nám navíc založila sbírku, v rámci níž můžete tuto akci finančně podpořit. Sama zmíněná nadace ke každé vybrané koruně přidá další, a to až do výše 20000! (Vybere-li se tedy díky vám zmíněná částka, nadace přidá dalších 20000 "ze svého".) Moc děkujeme všem, kteří nám takto pomohou!

Odkaz na sbírku

Potěší nás také jakákoliv nabídka sponzorství (občerstvení pro vystupující, drobák pro zvukaře, ...) či pomoci (výroba hezké věci do benefičního stánku, propagace akce atd.). Práce totiž bude více než dosti a každá pomocná ruka (a hlava plná nápadů) nám tak přijde vhod; ať se díky tomu naplní podstata sloganu nad packou v logu festu.

O všech novinkách vás budeme průběžně informovat na ofišl stránce OlPESt. Přidejte se, ať nic nepropásnete. A nebojte se příspěvek plus odkaz na událost sdílet, ať je v říjnu v Bounty natřískáno a vybere se pro zvířátka co nejvíc prašulí. :-) DĚKUJEME!!!

Jaroslav Irovský - kontakt@jaroslav-irovsky.cz, 733505029 a Kateřina Šuterová - katka.suterova@gmail.com, 728530161