Psí život - ohlasy čtenářů

Má knižní novinka sklízí krásné ohlasy (viz Psí život na Databázi knih) a já jsem moc rád, že se lidem líbí a že jsou tak za podporu JVN odměněni hezkým čtenářským zážitkem.

Ti, kteří nejsou na DK zaregistrováni, svolili, aby se jejich dojmy zveřejnily alespoň v této sekci a byly tak nápomocny k oslovení dalších potenciálních čtenářů a především nových majitelů Psího života a tím pádem i podporovatelů Jezevčíků v nouzi, jimiž jsou ve většině případů právě níže zmínění "recenzenti".

Mockrát za to děkuji a budete-li chtít, potěší mě, přidáte-li své ohlasy i vy (na DK, či mně na FB do zpráv, ať je můžu přidat k níže zveřejněným) a v případě, že se líbila, doporučíte/koupíte ji i svým známým, neb jak zmínilo knihkupectví Kosmas v nedávném FB příspěvku: "Tušíme, že v Česku, jedné z nejvíc psy milujících zemí na světě, se tato kniha stane bestsellerem." Můžete mi/jí k tomu dopomoci, našlápnuto má hezky. :-)

K dostání zde: Psí život na e-shopu


Úžasný příběh v knize Psí život. Přečetla jsem jí za jeden večer. Tak krásně psanou knihu jsem dlouho nečetla.

Jitka Krýslová

Super, nádherná knížka. Chvíli jsem se smála nahlas a chvíli mi tekly slzy. Fakt parádní!                                        

Marie Macháčková

Psí život je naprosto skvělá knížka. Vtipná, chytrá, občas jsem se řehtala na celé kolo... taky dojímavá, i slzu jsem zamáčkla. A ty Jeseníky... I manžel byl nadšený.

Lenka Dohnalová

Už dlouho jsem se u žádné knížky tak nezasmála. Ta psí parta je úžasná! Moc děkuji za hezký čtenářský zážitek, který, bohužel, trval jen krátce, protože jsem ji "zhltala" na poležení. Navíc jsem se u ní zamyslela, i slza byla zatlačena.

Petra Malinková

Knihu Psí život jsem přečetl jedním dechem. Výborný příběh, který bych popsal jako "pohlazení na duši", napsaný autorovým již typickým jazykem. Mimochodem obálka je strašně hezky ilustrovaná. Ještě jednou moc děkuji za tak úžasnou tvorbu a záchranu české literatury.

Roman Bouda

Chtěla bych poděkovat za skvělou knihu Psí život, kterou jsem právě dočetla. Opravdu jsem hrdá, že ji mohu nabízet u mě v kadeřnictví! Krásně popsaná psí duše a nakonec výraz "rozštěksmál" - ten budu zařazovat do své psí slovní zásoby. Moc jsem se pobavila, zamyslela a už teď se těším na další knihu.

Ludmila Starostová

Kniha je naprostá bomba! Už dlouho jsem se tak nezasmála!

Eva Stoklasová

Psí život - no váleli jsme se smíchy. Některé odstavce jsem musel číst nahlas celé rodině. Fakt pecka a velmi zábavné!

Jaroslav Mikoška

Knihu jsem stihla přečíst na jeden zátah během horkého odpoledne ve stínu na zahradě v městské kolonii. Jaroslavův příběh je opravdu život, nejenom ten psí. Děkuji.

Jana Nevyjelová

Parádní čtení, děj i příběh včetně pěkného finálního zvratu na jeho konci.

Pavel Daberger

Bydlím na Nových Sadech stejně jako pan autor, který dokonale vystihl veškeré dění na místním sídlišti, velmi pobavil psí partou a dojal vztahem Ariho se svým pánem. Krásná kniha.

Jana Patáková

Super knížka, teď si přijdu jako bych  znal Jaroslava roky. Přestože čtu hlavně autobiografie a beletrii pouze výjimečně, tak tohle se četlo samo.

Tomáš Blažek

Knížku jsem přečetl za dva dny a jako u každé autorovy knihy mi bylo líto, že se blíží její závěr.. Zajímavý pohled na svět lidí z pohledu psa. Vřele doporučuji, stejně jako Sráčskou trilogii, a doufám, že úspěch Psího života přiměje čtenáře k přečtení Jaroslavových dalších knih a jeho samého k napsání dalšího románu.

Marcin Byliński

Bylo to krásné a bylo mi líto, že už je konec, četla bych ještě dál. Psí povídání a dialogy skvělé, úžasně napsaná knížka, pobavila mě a taky jsem byla napjatá, jak to celé dopadne. Zas mě to o něco blíže přiblížilo k mému chlupáčovi.

Michaela Špačková

Psí život byl přímo boží!

Vendula Václavíčková