https://www.jaroslav-irovsky.cz/spoluprace-s-jvn/

Knižní bestseller Psí život pomáhá pejskům z organizace Jezevčíci v nouzi

Od poloviny července 2022 spolupracuji s droždínskou neziskovou organizací Jezevčíci v nouzi, jejíž zakladatelka Petra Petroš zasvětila svůj život péči o hendikepované, nemocné a staré pejsky, které pravidelně přijímá z různých útulků, (zahraničních) osad, množíren či rodin.

Jelikož většina z nich byla týraná, hrozilo jim úmrtí / utracení a někteří byli dokonce nalezeni polomrtví v popelnicích, nejen že je Petra příjmem do organizace zachraňuje, ale svou úžasnou láskou a péčí jim dává naději na poznání krásnějšího života, než který do té doby poznali. Momentálně se se svým manželem Jiřím stará o téměř 80 (!) pejsků. Navíc v rámci osvěty upozorňuje na velkoprodejce a množitele jezevčíků.

Z každého osobně prodaného výtisku své nejnovější knihy Psí život posílám na podporu organizace 50 Kč. Kniha se ve vybraných knihkupectvích stala s přiřazeným štítkem Bestseller jednou z nejprodávanějších letních knižních novinek, úvodní náklad se rozprodal za několik týdnů. Díky nádherným čtenářským ohlasům je navíc jednou z nejlépe hodnocených českých knih se psí tematikou. 

Vzhledem k podpoře JVN jsem se stal jediným a výhradním prodejcem svého Psího života. Zakoupíte-li si jej přes můj e-shop na níže uvedeném odkazu, i vy se tak stanete této podpory a velké "jezevčí rodiny" součástí a já vám za tento krásný skutek připíši do knihy osobní věnování a uctivé poděkování.

Platí jednoduchá rovnice: Čím víc výtisků Psího života se prodá, tím víc peněz Jezevčíci získají. Budu moc rád, když se přidáte k jeho dosavadním více jak 1500 majitelům a pomůžete tímto způsobem pejskům k lepšímu žití.

* Psí život na e-shopu *

Za sebe i JVN mockrát děkuji!