https://www.jaroslav-irovsky.cz/spoluprace-s-jvn/

Kniha Psí život pomáhá pejskům z organizace Jezevčíci v nouzi

Od poloviny července 2022 spolupracuji s neziskovou organizací Jezevčíci v nouzi, jejíž zakladatelka Petra Petroš zasvětila svůj život péči o hendikepované, nemocné a staré pejsky, které pravidelně přijímá z různých útulků, (zahraničních) osad, množíren či rodin.

Jelikož mnozí z nich mají velmi smutný životní příběh (dlouhodobě týráni, "odsouzeni" k úmrtí/utracení, někteří dokonce nalezeni polomrtví v popelnicích), nejen že je Petra příjmem do organizace zachraňuje, ale svou úžasnou láskou a péčí jim dává naději na poznání krásnějšího života, než který do té doby poznali. Momentálně se se svým manželem Jiřím stará o 95 (!) pejsků, číslo se však neustále navyšuje. Petrošovi navíc v rámci osvěty upozorňují na velkoprodejce a množitele jezevčíků.

Z každého osobně prodaného výtisku své nejnovější knihy Psí život (s příběhem z Olomouce a Jeseníků) posílám na podporu organizace 50 Kč. Kniha se ihned po vydání (červen 2022) stala v knihkupectvích s přiřazeným štítkem Bestseller jednou z nejprodávanějších letních knižních novinek, úvodní náklad se rozprodal již za několik týdnů. Díky nádherným čtenářským ohlasům je navíc jednou z nejlépe hodnocených českých knih se psí tematikou. Připravované pokračování, jehož vydání je naplánováno na červen 2024, bude pejsky z JVN podporovat stejným způsobem.

Vzhledem k podpoře JVN jsem se stal jejím jediným a výhradním prodejcem. Zakoupíte-li si ji přes můj e-shop na níže uvedeném odkazu, i vy se tak stanete této podpory a velké "jezevčí rodiny" součástí a já vám za tento krásný skutek připíši do knihy osobní věnování a uctivé poděkování.

Platí tak jednoduchá rovnice: Čím více výtisků Psího života se prodá, tím více peněz Jezevčíci v nouzi získají. Díky tomu a VÁM! jsem doposud zaslal JVN již téměř 200 000 Kč. Budu moc rád, přidáte-li se k této výzvě i vy a umožníte tak koupí knihy naplnit její velký potenciál, čímž dopomůžete nemocným pejskům k lepšímu žití. 

* Psí život na e-shopu *

Za sebe i JVN mockrát děkuji!